Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom, hogy nem normális, de...

Tudom, hogy nem normális, de mégis mi okozza? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elsőnek leszögezném, hogy rendszeresen járok nőgyógyászhoz és ő sem tudott mit kezdeni a kimaradásaimmal, csak írja fel a bogyókat és én is tudom, hogy orvost kell váltanom. Kb 10 éve menstruálok. Pajzsmirigy alulműködésem van, amire gyógyszert is szedek, de csak egy hete kaptam, mivel ez előtt nem derült ki a PMA betegségem. A baj ott van, hogy nekem az utóbbi két menzeszem majdnem 4 hónapot ölelt fel. Augusztusban kimaradt, 52 napra jött meg szeptemberben.

Majd októbert és majdnem a teljes november is kihagyta és tegnap jött meg 63 napra. Nos, a vérzésem, ami most van annyira erős, amennyire nem volt míg még normáliskor sem. Nem szoktam tampont használni, mert görcsölt tőle a hasam, most mégis mellette döntöttem kényelmi szempontból és mit mondjak hát egész jól bírom mert jobb most mint máskor a betét. De nem tudom mitől nagyon sűrűn kell cserélnem, mert látom a tisztaságin vagy ha az nincs bent akkor a fehérneműmön hogy átázott és ott a vér és ez sac/kb 3 óránként történik. Az a gyanúm, hogy amiatt van mert kihagyott megint jó sok időt. Nődokihoz hiába kérek időpontot, már csak jövőre van és ő mint mondtam csak írja fel a Norcolutokat dobozszámra, az meg mint tudjuk endometrium vékonyító hatással bír, így újabb kimaradás lenne, mint legutóbb is ettől volt.

És igen, szeretnék orvost váltani, de mint mondtam mindenhol tömve van már ez az év, amit feltudtam hívni.

Mitől ilyen erős a vérzésem?



2018. nov. 29. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztk-ban már holnap sorra kerülsz.
2018. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kérdésre is válaszolsz? Köszi
2018. nov. 29. 23:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem járok sztk-ba, bennük nem bízom meg.
2018. nov. 29. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mitől erős a vérzésed. Ahelyett, hogy jövő évig szenvedsz, már holnap ki lehetne vizsgálni.
2018. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy hatással van más hormonokra is, így felborulhat az ösztrogén/progeszteron/prolaktin szint is.
2018. nov. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!