Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet akar leukemia is?

Ez lehet akar leukemia is?

Figyelt kérdés

Kis kek-zold foltok vannak a labamon, jelenleg 6 darab. Comb es terd kozott, nem nagyon, 1 centi atmerojuek lehetnek nagyjabol, valamelyik halvany. Nem emlekszem, hogy bevertem volna. De mar szornyulkodok, hogy mindig kek zold a labam. Mashol nincs semmi folt, a testem tobbi reszen. Mostanaban ejjelente szoktam izzadni, de leginkabb csak a hatam szokott vizes lenni. Nem veszes, nem aztatom at az agynemut, csak baromi kellemetlen arra kelni, hogy fazik a hatam mert vizes. Autoimmun pajzsmirigy gyulladasom van, arra nem szedek gyogyszert, elmeletileg nem is kell, tunetmentes vagyok. Antidepit is szedek. Most elegge megijedtem,hogy mi van ha leukemia... szerintetek? :(

21/L



2018. dec. 2. 12:34
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Honnan veszed a leukémiát? Mióta vannak neked ezek a foltok?

Leukémiánál fáradt lennél, lázas, nem lennél jól, fertőzéseket kapnál el, stb. Maga a bevérzések ugyan lehetnek amiatt, de nem ez az egyetlen tünete.

2018. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mehis honnan vetted hogy leukemia? Tudod te mi az egyaltalan? Ne a neten bongessz a tuneteid utan mert az mindig valami halalos betegseget ad ki. Ha ennyire bepanikoltal menj vele orvoshoz lehet hogy egyaltalan nem komoly.
2018. dec. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A foltok elmulnak, aztan lesz helyette masik. De csak a labamon. Nem akarom elhinni, hogy allandoan ennyire osszetorom magam. Faradekonynak faradekony vagyok, de mar evek ota nem voltam megfazva meg hasonlom
2018. dec. 2. 12:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez eggyaltalan nem biztos hogy leukemia attol mert te faradt vagy es vannak rajtad foltok.. te jo isten es 21 vagy. Nem vagy orvos ne magadnak allits fel diagnozist,menj akkor orvoshoz. Egyaltalan nem hinnem h leukemia.
2018. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném.Lehet gyengébbek a kapilláris erek,amit akár C-vitamin hiány is okozhat.A saját nyugalmad érdekében kérj egy vérvizsgálatot az orvosodtól
2018. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha ez leukemia lenne, akkor az egesz testen lennenek foltok, nem? Nem csak a labamon.
2018. dec. 2. 18:00
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Csak nem akarod elengedni ezt a foltos témát. Egyáltalán nem ez a jellemző tünete a leukémiának. Vérkép amúgy kideríti rögtön.
2018. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rutascorbint szedjél, az erősíti az érfalakat. Nekem is volt ilyen régen, híztam kicsit és elpattantak az erek a combomon.
2018. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En nem hizok. :(
2018. dec. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!