Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez volna a peteérés, ovuláció?...

Ez volna a peteérés, ovuláció? Minden egyes hónapban, menzesz után kb 5 nappal fehéres-átlátszó szagtalan folyás, ami 4 vagy akár 6 napig is eltart, majd vége? Ez a normális?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném, hogy ez normális, mert menstruáció után 5 nappal még egyáltalán nincs peteérés. Az kb. két héttel a vérzés után van.
2018. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem biztos, hogy mindenkinek csak és kizárólag a középidoben van. És ha nekem ilyenkor van, mert egész egyszerűen az én testem így működik? Minden női test más.
2018. dec. 2. 18:04
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet, Félreértetted a kérdésem: menstruáció BEFEJEZTE UTÁN 5 nappal SACC/kB! Nem közvetlenül a menstruáció kezdete után, ha esetleg így jött le a kérdés.
2018. dec. 2. 18:05
 4/12 anonim válasza:
75%

Na, mégegy tudatlan, aki szépen-vígan éldegél abban a tévhitben, hogy menstruáció után a nő szervezete nem befogadóképes, vagyis, nincs peteérése. Elmondanám, hogy DEHOGYISNEM! Sajnos pont az ilyenek miatt van annyi nem kívánt terhesség is, amilyen az első válaszoló, mert azt hiszik a nők, hogy a periódusuk után nem lehet, közben meg tádám! Jön a meglepi.


Kérdező, nem egyforma egyetlen nő szervezete sem. Elárulom, hogy valóban nem a nagykönyv szerint működik mindenki és igen, a tied 99%, hogy peteérés amiről beszélsz (főleg hogy minden egyes hónapban ezt tapasztalod, szagtalan, fehér, ez tipikusan OVULÁCIÓ)!


Ha még nem akarsz gyereket, ebben az időszakban különösen védekezz! Ha meg szeretnél, akkor ILYENKOR mindent bele! :)


28/N

2018. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1 Miről beszélsz, milyen két héttel a vérzés után????? Nekem rendszeresen 3 nappal menzesz után már pém van, akkor ezek szerint az én szervezetem se normálisan működik??? -.-"
2018. dec. 2. 19:10
 6/12 A kérdező kommentje:
#bocs. 2. válaszolónak szólt a kommentem. Én nem mondtam, hogy ebben a tudatban élek vígan, hanem kérdeztem, mert szerintem ez a Pé! És nem élek még nemi életet, 16 vagyok, nyilván gyereket se akarok. De mi az, hogy sok nő nem a nagykönyv szerint működik, vagy ezt mire értetted? Akkor nem normális ez mégse?
2018. dec. 2. 19:16
 7/12 anonim válasza:
55%

Kérdező, látom, nem értetted a lényeget. Nem azt mondtam, hogy nem normálisan működik a tested, maximum nem a "nagykönyv" szerint, ami annyit jelent, nem pont középidőben ovulálsz, ahogy az első válaszoló írta, nem 2 héttel menzesz után.


Olvasd újra, de 16 évesen még kislány vagy, hogy itt fórumozz a témáról. Anyukád, biosz óra, akármi nem világosított fel?


Kicsit félreértetted a válaszomat, ugyanis pont nem az első válaszolót támasztottam alá, s azt sem írtam, hogy az ilyen nőknek rendellenes a szervezet működése.

2018. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Most, hogy ilyen f a s z á n lehurrogtatok mind a ketten remélem elégedettek vagytok. Kérdező, ha pedig te tudod frankón, hogy vérzésed után 5-6 nappal ovulálsz, akkor minek teszel fel kérdést? Ja és kedves második, nem gondolom magam tudatlannak, ahogyan tituáltál. Minden jót! 🙂
2018. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

# 8


Akinek rövid a ciklusa - 28 napnál rövidebb, az simán ovulálhat a menstruációja végétől számított 5-6. napon.


De ha a konrét kérdésnél maradunk, szerinted hol írt olyat a kérdező, hogy a mensturáció után 5-6 nappal ovulál?

2018. dec. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9!


"Minden egyes hónapban, menzesz után kb 5 nappal"

Olvasd el a kérdést, mielőtt engem oltogatsz! ;)

2018. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!