Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, nektek sincs semmi...

Nők, nektek sincs semmi étvágyatok mensikor?

Figyelt kérdés

Anyukám rendszeresen ezen pattog, hogy kb semmit nem eszek, csak 1szer egy nap és akkor is csak mert szól.

Normális ez ugye?


2018. dec. 2. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs úgy étvágyam, de csak az első napon. Menzesz előtt pár nappal meg épp az ellentéte, mindent meg akarok enni.
2018. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezeken a napokon pattog? Azt ki lehet bírni.
2018. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első napon ugyan ez, ha eszek is akkor is csak valami könnyűt pl salátát vagy levest tudok enni. Utána meg túl sokat eszek :D

Ha egyébként eszel normálisan akkor ez nem gáz.

2018. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy parányit néha leesik az étvágyam, de én általában nulla étvággyal, sőt nulla éhséggel is ugyanúgy eszem, a szervezetem nem díjazza, ha elhanyagolom az energiaellátását. Amire nekem napi egy alkalom is bőven elég.

De amúgy pár nap nem kell, hogy számítson, majd bepótolod később. Már ha nem gyengülsz el vagy fájdul meg a fejed az evéshiánytól, mert akkor egyél úgy is, hogy nem kívánod.

2018. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van, de nem annyi mint ha nincs meg.
2018. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!