Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha mensikor...

Mit tegyek, ha mensikor semmihez nincs kedvem, de sok dolog var ram?

Figyelt kérdés
Vilageletemben olyan voltam, hogy ha beteg is voltam megcsinaltam a kotelessegeim. Pl mensikor elegge szokott fajni a hasam es gyogyszert kell bevennem, de meg igy is rosszul vagyok. Igy megyek munkaba, mindent igy kell csinalnom. Amikor tanacsot kertem, hogy mit tudok tenni, hogy jobb legyen, tobb helyrol is az a valasz jott, hogy melegvizes palack, meg pihenes kell ilyenkor, meg masszazs is segithet, stb. Belegondoltam, hogy de hat mikor volt nekem ilyenre idom pontosan? Szinte soha! Ugyhogy most megtettem. Csak annyit csinaltam meg, amennyi ahhoz kell, hogy ne rugjanak ki munkabol. Szoval elmentem dolgozni. De itthon var ram a mosogatnivalo, foztem ugyan de mast nem csinaltam, takatitani is kellene, de azt sem csinalom. Meg ahhoz sincs kedvem, amit szeretek csinalni, vagyis a hobbim, ami egyebkent az eletem kozpontja, es a jovom latom benne. Szoval most kiprobaltam milyen az, amit tanacsolnak, es semmivel nem torodom magam korul, mert semmi kedvem hozza. Nektek volt-e mar hasonlo, amikor mensi miatt alabb teljesitettetek vagy csak en vagyok ilyen "lusta"?
2018. okt. 28. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj.


Csupán annyi, hogy rajtad kívül még százmillió nő éli így a mindennapjait (azokon a napokon is).

2018. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk megtehetem, mert nincs senkim, sem parom, sem csaladom. Biztosan mas lenne a helyzet, ha masra is kellene gondolnom. Az pedi, hogy nincs elmosogatva engem nem zavar.
2018. okt. 28. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mosogatásra gondoltam konkrétan.

Nekem ahhoz még menstruálnom sem kell, hogy ne mosogassak/takarítsak minden áldott nap. Pedig párom van/háztartást vezetek én is stb...

2018. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd be a leszarom tablettát.
2018. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez tök természetes. Ha neked elfér ott a mosatlan, akkor probléma megoldva, ha meg lesz párod, családod, akkor lesz aki segítsen ezeken a napokon.
2018. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!