Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehetnek kicsi veralafut...

Mitol lehetnek kicsi veralafutasok a labamon?

Figyelt kérdés
A testemen mashol nincs. Elmulik, de lesz masik. 1 centi atmerojuek maximum, valamelyik halvany sargas, valamelyik lilas. Nem gondolnam, hogy ennyi helyre bevertem volna. Jelenleg 6 darab van, terdtol felfele.
2018. dec. 2. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel én nem látlak és kérdezősködni sem akarok, ezért tanácsolom, menj el a háziorvoshoz. Az ilyen bőrvérzési tünetek lehetnek érfal gyengeség következményei, gyógyszer mellékhatás (szalicilátok, kumarin származékok stb.), vérben a vérlemezke szám vagy funkció csökkenés, amihez laborvizsgálatok mindenképpen kellenek.
2018. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Arnold901005 ***** válasza:
Látom a kategóriát, ami férfiként nem az én szakaszom, de belefutottam a kérdésbe és talán tudok segíteni a tippemmel, mert nálam is ez a helyzet és vasculitist (érgyulladás) diagnosztizáltak. Egy próbát megér egy angiológiai és egy immunológiai vizsgálat. Remélhetōleg kizárják a vasculitist, de ha tényleg az, akkor legalább el tudják kezdeni kezelni.
2018. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!