Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pikkelysömör a nemi szerven,...

Pikkelysömör a nemi szerven, segítség?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és 17 éves koromóta van pikkelysömör a hajas fejbőrömön. Anyukámtól örököltem először is ,mivel neki is van. Plusz rettenetesen stresszes vagyok mindig.

Pár hete megjelent a puncimon. Az elején azt hottem gonba,de aztán kiderült ,hogy pikkelysömör. Piros,viszket,de nagyon :(

Ha a barátommal szexelünk akkor utána ég,csíp, kis sebek keletkeztek legutóbb ,mert a kezével simogatott durvábban.

Nem tudok vele remdesen együtt lenni,mert kidörzsölődik 1-2 lökés után és fáj :(

Valamint nagyon rossz amikor pl egyetemen vagyok és elkezd viszketni.

Milyen orvoshoz tudnék ezzel fordulni? Nőgyógyász vagy bőrgyógyász?

Valamint é eléggé ellene vagyok a szteroidos krémeknek...valamit tudtok ami segít a tüneteket eltüntetni?

Nem szeretném ha a dolog rányomná a bélyegét a párkapcsolatomra vagy teljesítményemre...:(

Annyit tudtam eddig tenni,hkgy elkezdtem bugyi és pizsamanadrág nélkül aludni,hogy tudjon szellőzni,valamint napi 2x bekenem aloe vera géllel



2018. dec. 2. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel bármilyen orvoshoz. Akár még a háziorvoshoz is. Felírnak neked egy krémet, ami ideiglenesen elmulasztja. De ez egy gyógyíthatatlan betegség, szóval vissza fog térni, főleg a stressz hatására. A krémmel viszont tünetmentessé lehet tenni. Irány a háziorvos.
2018. dec. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a pikkelysömör nem múlik el semmitől. De menj el bőrgyógyászhoz hogy írjon fel valamit hogy elviselhetőbb legyen.
2018. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én netenen veszek rá kínai krémet és az elmulasztja.
2019. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!