Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon-nagyon száraz bőr...

Nagyon-nagyon száraz bőr lehet betegség miatt? 20/l mit használjak rá?

Figyelt kérdés

Alapból barna vagyok, barna bőrrel.


Viszont nagyon durván száraz, repedezett, érdes, hámló a bőröm. A könyököm fekete, érdes, keméyn pikkelyes, mint a krokodilnak.


Iszok eleget, meg a legszárazabb bőrre való Nivea testápolót használom, de semmi.


Ami érdekes, hogy az arcbőröm is nagyon száraz, de közben a T vonal meg zsíros.


Eléggé érzékeny, pikkelysömörös a bőröm.



2018. szept. 8. 12:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok korán öregnek tűnni emiatt és csúnya látvány is.
2018. szept. 8. 12:30
 2/6 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászt már kérdezted? Mit javasolt?
2018. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Skatebird ***** válasza:
Aloe propolis-t próbáltad? Elég húzós az ára, de nekem bevált és kevesebb is kell belőle. Meg a kecsketejes kézműves szappan is segített valamennyit.
2018. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi.


Bőrgyógyásznál sosem voltam.

2018. szept. 8. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Csináltass pajzsmirigy hormonvizsgálatot - pl. Centrumlab 11 ezer forint - és menj el vele egy endokrinológushoz. Simán lehet pajzsmirigy alulműködés, ami több más gondot is tud okozni, pláne ha más tüneted is van, ami esetleg nem tűnik fel.
2018. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem mész bőrgyógyászhoz?

Próbáld ki a nivea kék tégelyes krémet, az zsíros, mégis gyorsan és jól beszívódik, éjszakára a legjobb, nagyon jól hidratál.

2018. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!