Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hízhatnék?

Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy legyen jobb étvágyam? A vitaminok nem nagyon segítenek. Amikor épp éhes vagyok, van hogy akkor pont nem tudok enni mert kisgyerekes anyukaként van hogy pont akkor nincs időm, mire meg lenne időm addigra csak úgy magától el múlik az éhség érzet és már nem is kívánom az ételt csak csipegetem. És amikor van időm pont akkor enni amikor megéhezem akkor is a töredékével jól lakom annak amennyit régen ettem. Mindig is nagyon vékony voltam de nem zavart mert alacsony vagyok így nem is állna jól nekem ha teltebb lennék. De most már ott tartok hogy amikor valaki szembe jön velem az az első amit mond , hogy "úristen hogy le vagy fogyva" Na ilyenkor jön hogy sírjak. Van hogy próbálom erőltetni hogy egyek többet de akkor fáj utána a hasam. Valamelyik este is jól laktam úgy mint régen és utána úgy fájt a hasam, szédültem és ki is hánytam amit ettem. Próbáltam már jó pár vitamint de nem sokat segítenek. Nem mindig van így hogy a kisbabámtól nem tudok enni, van amikor olyan kedve van hogy el van egyedül és még a házi munkát is simán el tudom végezni gond nélkül. De valahogy már mintha megszokta volna a gyomrom hogy keveseket eszek így ilyenkor épp csak hogy be kapok valamit és elég az nekem.

2018. dec. 6. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Cukros üdítő. 2-3 pohár naponta. Pl.: kávé helyett kóla.

Tészta, fehér lisztből.

2018. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia ha epp egeszsegesebben akarsz hizni es nem kolaval es sutikkel, akkor a berescseppet tudom ajanlani. Rengeteg baratnomnel hatott akik sajnos nagyon veknyak voltak (volt akinek genetikai baja volt) de persze a csepp mellett egyel is rendesen mert az etvagygerjeszto es mellette szepen szedegethetsz fel nehany kilot :)
2018. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!