Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami jól bevált tipp...

Van valami jól bevált tipp arra hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Megemeled a kalória bevitelt. Több szénhidrát, multivitamin vagy Béres csepp is hizlal.
2018. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj férjhez. (Már ha nő vagy)
2018. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok sok szémhidrát. A zsíros ételek is hízlalnak, de ne vidd túlzásba egyiket sem, mérsékelten emeld csak a beviteluket, mert karos is lehet a hirtelen nagy dozis..sportolj, erosodj meg, sokszor nem a vekonysag a problema hanem az eronlet hianya:) szoval nem mekis kajat kell magadba tomnod, attol nem leszel “egeszsegesen” nehezebb
2018. jan. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Béres csepp HOL hízlal? :D Ne írjunk már baromságokat.


Öcsém is szedte, én is, egy dekát nem híztunk, de még az étvágyunk se nőtt, csak nekem még pluszban folyamatos hányingerem volt a benne lévő vas miatt.


Kérdező, egyél többet és sportolj.

2018. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a béres csepp a mamámnak bevált ő hízott tőle. szoktam futni és szoktam zsírosabb kajákat is enni. nem tudom az befolyásolj e a vékonyságomat hogy asztmás vagyok?
2018. jan. 31. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:

4. es az a baromság amit te írsz. Nem​ azért de menj már be akármelyik gyógyszertárba vagy orvoshoz és kérdezd már meg mire jó.

Én meg orvos mellett dolgozom csak tudom!

2018. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Béres cseppet családunk több tagja szedte már, de semmit nem tapasztaltunk tőle.Nálunk értelmetlen volt a szedése.

Én kamaszkoromban Peritol nevű gyógyszertől híztam sokat, nem tudom létezik-e még. Sokat ettem tőle, nyugodt voltam. Kissé altat, ezért szünidőben kezdtem el, mire suli jött, megszoktam.Gyerekorvos írta fel.

2018. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!