Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előre lehet hozni a menstruációt?

Előre lehet hozni a menstruációt?

Figyelt kérdés
17-én kéne megjönnie, de 18-án táncversenyre megyek, a táncos ruhám elég sokat mutat, lehet picit átlátszana a betét és amúgy is nagyon rossz ha tánc közben érzem hogy folyik. Főleg hogy második-harmadik napon nagyon erős. Tampont nem merek használni, de őszintén, nem is akarok, késleltetni tudnám a menzeszem de utána következő héten más programom van, sehogy nem jó. Szóval valahogy előre kéne hozni hogy holnap vagy esetleg hétfőre megjöjjön. Tippek?

2018. dec. 8. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Előbb abbahagyod a fogamzásgátlót, és akkor előbb jelentkezik a megvonásos vérzés. Más megoldás nincs.

Ha nem szedsz fogamzásgátlót, akkor bukta van, mert nem tudsz beleavatkozni sehogy sem.

2018. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogyan sem tudsz bele avatkozni ha csak nem szedaz fogamzásgátlót. De a tamponnal mi a baj? Sokkal kényelmesebb mint a betét. Én sokszor azt is elfelejtem közben hogy megvan. Szívesebben elmegyek bárhova és bármit csinálok nem zavar. Még betéttel inkább nem mentem sehova mert kényelmetlen volt és utáltam.
2018. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!