Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A stressz előre hozza, vagy...

A stressz előre hozza, vagy késlelteti a menstruációt?

Figyelt kérdés
azt tudom,hogy befolyásolhatja,de hogyan?

2016. jan. 19. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Kinek hogy.

Valakinek előbb meghozza, valakinek meg pont késik. De nekem pl. soha semmilyen hatása semminek nem volt, a menzeszem, amióta megvan, azóta megjön mindig, a stressz soha nem befolyásolta, vagy semmilyen betegség vagy gyógyszerszedés sem.

2016. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,én is csodálkoztam ,hogy valahol azt olvastam,hogy késlelteti,másnak meg pont ,hogy előre hozta...akkor nem lehet "általánosítani",hogy legtöbb nőnek pl. előre hozza,vagy pont az ellenkezője?
2016. jan. 19. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy mindig betalál, ha stresszes vagyok, vagyis nem egy eseményre kéne megjönnie, ott stresszelek és megjön. Tök mindegy neki, hogy előbb, vagy késik :D:D
2016. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lehet általánosítani, kinek így , kinek úgy, tényleg. Abban viszont lehet találni általánosságokat, hogy konkrét embernél stresszre ált. késik vagy ált. korábban jön meg. Szóval az általánosítás csak 1 emberre tud vonatkozni. A tömegnél változó.
2016. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó,én is éppen ettől félek :D

de azért hátha szerencsés leszek xd előrehozásban nem tudnátok segíteni?:D akkor nyugodtabb lennék.

2016. jan. 19. 19:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat,még várom,hogy kinek hogyan szokta befolyásolni a stressz!:D
2016. jan. 19. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!