Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is volt elhúzódó...

Másnak is volt elhúzódó alhasi fájdalma? Hogy enyhített rajta, és mennyi idő után múlt el?

Figyelt kérdés

Október végén felfáztam, november elejéig elhúzódott az antibiotikum kúra (nov.2). Addig nem is voltunk együtt a párommal. Nem éreztem úgy, hogy tökéletesen hatott volna a gyógyszer, de a kínzó tünetek elmúltak. November 10-én elutaztunk, és mivel babát szeretnénk, azon a hétvégén kb. 3x voltunk együtt aránylag rövid időn belül. Másnapra aránylag erős alhasi fájdalmam volt, ami hullámokban jött elő. Pár nap alatt enyhült, de nem múlt el teljesen. Azt olvastam, hogy a sok és intenzív együttléttől lehet ilyen, így nem aggódtam annyira. Arra is gondoltam, hogy a hólyaghurutból nem gyógyultam ki, így felkerestem egy urológust, aki tovább küldött tenyésztéses vizeletvizsgálatra (ennek az eredményét még nem tudtam átvenni, január 5-re kaptam időpontot...). Aznap, amikor a vizeletmintát mentem leadni, bementem egy másik urológushoz, ugyanis előtte való nap este visszatért a sürgető, égő vizelés. Ő felírt még egy adag antibiotikumot, amit be is szedtem, teáztam, vitamin, tőzegáfonya kapszula, stb. Ennek ellenére az alhasi fájdalom a mai napig megvan. Lázam nem volt, folyásom nincs. Most volt menstruációm is, tegnap volt az utolsó napja, az is teljesen rendben volt. Nőgyógyászhoz is januárra van időpontom, de szerintem ahhoz is fogok magánban menni, mert még egy hónapot így nem akarok kivárni...


Másnak volt ilyen? Vagy van esetleg ötletetek, hogy mitől lehet ez az alhasi fájdalom? Nem olyan intenzív, és hullámokban jön, hol érzem, hol nem, de így az együttléteket se kívánom annyira, ráadásul most már attól is tartok, hogy a következő szeretkezés után még jobban fog fájni. :(


Mitől lehet ez? Már nagyon el vagyok keseredve így, hogy 1 hónapja húzódik ez az egész.



2018. dec. 8. 17:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Szex közben amúgy nem fáj.
2018. dec. 8. 17:10
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én tanácsom, ami biztos, az az, hogy mindig szólj az orvosnak, amikor gyógyszert ír fel, hogy próbálkoztok, hogy ennek tudatában írjon gyógyszert. Nem minden antibiotikumot lehet felírni olyanoknak, akik lehetnek terhesek. Fájdalomcsillapítók fogyasztása szintén nem ajánlott, ha fennállhat a terhesség.


Nekem nincs tippem, mi lehet ez, de a helyedben elmennék előbb orvoshoz, ha lehetőségem van rá, már csak a fájdalom miatt is, és inkább fizetnék magánban.

2018. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
D-Mannóz kapszulát próbáld meg!
2018. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!