Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2-3 napja eleggé fájt a jobb...

2-3 napja eleggé fájt a jobb oldalam. Meg a köldökomnel is. Október 9-én múlt el a menzeszem. És ma megint elkezdodott. Lehetséges, hogy cisztam volt/van? 16l

Figyelt kérdés

2018. okt. 27. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nőgyógyászati eredetű a probléma. Sokkal inkább emésztési, bélrendszeri, epeprobléma, vakbél, stb. Én először ezekre gyanakodnék. Ha nem múlik, akkor szerintem menj orvoshoz, az a biztos.
2018. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmúlt. Most már csak azért fáj a hasam, mert megvan. De egy hónapban kétszer? Azt olvastam, hogy megváltozhat a menzesz ideje, ha cisztad van. Ebből kifolyólag kovetkeztettem, hogy lehet hogy ez (volt) a probléma. De elmúlt volna?
2018. okt. 27. 15:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy az is lehet, hogy kifakadt a ciszta? És ez nem menstruáció? De pont olyan mintha az lenne. Alvadt ver szerű is jött ki. Akkor lehet csak kipukkadt? De akkor miért ver?
2018. okt. 27. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet menstruáció. És abszolút nem korai. A menstruációs ciklust soha nem az elmúlás napjától, hanem a menstruáció első napjától kell számítani. Ha mondjuk neked október 2-án jött meg és tegnap újból, akkor az 25 napos ciklus. Az meg simán normális. Nekem alapból 23-24 naposak voltak a ciklusaim. Jelenleg fogamzásgátlót szedek, de az alap menstruációs ciklusom mindig rövidebb volt az átlagnál.
2018. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!