Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megütötte a kutyam a...

Nagyon megütötte a kutyam a mellem. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Ugrált és megfejelte valahogy.

Már nem fáj , dd akkor nagyon fájt


2018. dec. 12. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Lol
2018. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Hát, tudok olyan történetről, hogy anyuka mellét megütötte a kisfia rugdalózás közben, két hétig nem múlt el a fájdalom, aztán elment az orvoshoz, és kiderült, hogy mellrákja van. De ha elmúlt a fájdalom, és nem érzel semmi különöset a melleden (ugye szoktál havonta tapintásos vizsgálatot végezni?), akkor nincs miért aggódni.
2018. dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
3-as, a mellráknak köze nincs a fájdalomhoz, semmit nem érez beteg! Amit leírtál, az maga a babona: nem keletkezik rák ütéstől, hanem az esetleges ütés miatt megy el a nő szűrésre és találják meg a már meglévő rákját.
2018. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy az ütéstől alakult ki mellrákja, hanem hogy az ütés hatására kezdett el fájni neki. Az is lehet figyelem felkeltő.
2018. dec. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, ha nekem nem hisznek az itteni ostobák, akkor talán a szakembereknek igen:

[link]

[link]

[link]

[link]

Kell még? Mert még van!

2018. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most kivel vitatkozol? Már leírtam, hogy nem azt írtam, hogy az ütéstől lett rákja, de az ütés után nem múlt el a fájdalma, ez hívta fel rá a figyelmét, hogy nincs minden rendben. Közben megtaláltam a történetet, ha érdekel:


[link]

2018. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!