Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megütötte a lábát....

A kutyám megütötte a lábát. Egy kicsit sántít, de mostmár jobban van. Egy kicsit aggódok, mert még kölyök (8 hónapos). Amúgy futkos és szaladgál, de elég furcsa a járása. Vajon mi a baja? Hogy lehetne kezelni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Az a baja, hogy beütötte a lábát. Ha magától javul, akkor annyira nem lehet súlyos sérülés, idővel meggyógyul magától, ha mégsem javul majd 1-2 hét múlva sem, akkor érdemes megnézetni állatdokival. De amúgy nem kell érte annyira aggódni, nem porcelánból van:)
2009. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj érte,rendbefog jönni.Ha bedagad esetleg,akkor borogasd a lábát neki.A kutyák eléggé érzékenyek a lábukon,én már csak tudom.A furcsa járás meg például azért lehet mert ideget ütött meg vagy a körmét.
2009. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en fel eves kutyam is santitott kb ket hete , jatek kozben vagy megutotte a labat vagy megrandult nem tudom nagyon santitott elvittuk az allatorvoshoz , adott neki injekciot es mondta , hogy par napig csak porazzal setaltassam es ne hagyjam , hogy futkorasszon .eleg hamar meggyogyult neki olyan 4 nap alatt kb.
2009. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,a kutyus már jobban van.
2009. ápr. 20. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!