Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm?

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

1 napja késik, tudom nem nagy dolog, de rendszeresen szokott megjönni, egyszer volt hogy pár napot késett. a barátommal megszakításosan védekeztünk, ő azt mondta időben kihúzta és mielőtt betette volna leellenőrizte és száraz volt. menstruációs görcseim vannak, minden percben futok hogy “na végre megjött?”. hányingerem nincs, nem volt vérzésem. tesztet nem szeretnék csinálni, félek. negatív kommenteket hanyagoljátok, légyszíves.

16/L



2018. dec. 15. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1 nap késés nem késés. Egyébként meg nem látunk beléd, hogy mitől van. Kb 1 millió dolog okoz késést.

Egyébként aranyos ez a nem akarok tesztet csinálni hozzáállás. Attól még lehetsz terhes, ugye tudod?

2018. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

- 1 nap késés semmi, de remélem idegeskedsz még pár napot, mielőtt remélhetőleg megjön. Hátha tanulsz belőle.

- Védekezz normálisan, a megszakítás ugyanis nem az

- D.gni nem félsz?


Na, elég negatív voltam?

2018. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap még nem vészes. :) Ha görcsölsz, akkor megfog jönni, csak várj, számtalan ok miatt késhet.

Ha egy hét vagy több után sem jön meg, akkor érdemes tesztelni. Ilyen fiatalon inkább védekezzetek rendesen legközelebb. ;)

2018. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megfelelően védekeznétek (ha nem szeretnél 16 évesen szülővé válni), és akkor nem kellene görcsölnöd azon, hogy mikor fog megjönni. Egy nap késés lófütty.
2018. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítás nem védekezés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amikor berakta lehet hogy száraz volt, de közben jöhet ki előváladék amit nem érez, és lehet benne spermium.

Gumit használjatok minidig, de nektek még lehet hogy jó lenne ha nem szexelnétek.

2018. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én teljesen megértem, hogy ilyen körülmények között idegesít az 1 napos késés, ami normál esetben nem késés, de ha nem volt megfelelő védekezés, akkor hajjaj...

Márpedig a megszakításos az nem megfelelő védekezés. vannak, akik megússzák, vannak, akik nem. Érdemes olvasgatni róla, pl. [link]

Itt azt írják, a Pearl indexe akár 35-40 is lehet. Azaz 100-ból 35-40 teherbeesés.


1 nap késés egyébként még bármitől lehet. Például attól is, hogy stresszelsz, megjön-e. Nekem egyszer több mint 2 hétig késett így, én is tök ideges voltam, pedig mi rendesen védekeztünk gumival, és nem volt baleset. Aztán miután rászántam magam a tesztre, és negatív lett, kicsit megnyugodtam, és 2 napra rá megjött. Szóval szerintem semmit nem nyersz azzal, ha odázod a tesztet.

2018. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg nem vagy terhes! Az egy kicsit gyerekes, hogy ellenőrizte a barátod és nem volt nedves neki mielőtt betette. Miután betette már jöhetett előváladék. Gondold át a védekezést!
2018. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Idáig mindig védekeztünk, most volt az első hogy ezt a módszert választottuk. Na de mostmár az is biztos hogy ez többet nem fordul elő. Köszönöm a válaszokat.
2018. dec. 16. 10:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Megjött azóta kérdező ?
2018. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
meg, 5 nap után.
2018. dec. 23. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!