Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Nagyon fáj, mi lehet ez?...

SOS! Nagyon fáj, mi lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár napja szájjal elégített ki a párom, akkor úgy éreztem párszor mintha megszurt volna, majd éjszaka égett, viszketett... Utána másnap már nagyon fájt az egész, mozogni is alig tudok tőle, pisilni is borzasztóan fáj, sírva szoktam néha kijonni a wcről. El akarok menni nőgyógyászhoz, fel is hívtam, adott egy időpontot szerdára(!!)

Mondtam neki, hogy nagyon fáj, nem tudom hogy fogom egyáltalán feltenni a lábaimat és hogy bírom ki hogy hozzám nyúl...

Azt mondta bunkón, hogy majd megoldjuk és elköszönt...


2018. dec. 16. 14:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ja, csak hát azt írtad, barnás folyásod van...

Ha a kisajkad sérült, azt látnod kellene egy kisebb tükörben például.

2018. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Barna folyással sem kellene várni szerdáig.
2018. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem volt véletlen borostás a barátod?Azért érezhetted,hogy megszúrt és azért vérezhet a kisajkad.Vegyél fel kényelmes bugyit meg laza nacit,hogy ne dörzsöljön ki még jobban.A Canestent esetleg próbáld meg,de sztem jobb lenne,ha nem bolygatnád.
2018. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!