Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyébként szabálytalan ciklusn...

Egyébként szabálytalan ciklusnál most pontosan megjött, és 4 napig barna színű volt a menstruációm, előtte egy napig csak pecsételődött, fájt is a hasam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem volt ilyen menzeszem,és azt hallottam másnak is volt már ilyen,azonban kicsit aggódom,nincs-e baj belőle,illetve hogy ezt egyáltalán lehet e menstruációnak nevezni,hiszen nem piros a vér.

A menzeszem azt hiszem, második napján kíváncsiságból felnyúltam egy ujjal magamnak és akkor tiszta vér lett az ujjam.ezzel akartam megnézni hogy biztos megjött-e,mert ugye a betét csak barna volt. Minden pisilés után barnás vöröses lett a wc papír és mikor zuhanyoztam és kimostam magam,akkor is pici vérdarabok jöttek ki. Remélem ez a menstruációm.

Köszi mindenkinek! 18L


2018. dec. 17. 01:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Elsz nemi eletet?! Menj el nogyogyaszhoz ezzel a panasszal , miutan elmult a “menzeszed”. 🙂 Igy nem tudjuk megallapitani.
2018. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!