Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laparoszkópos műtétnél zselés...

Laparoszkópos műtétnél zselés köröm?

Figyelt kérdés
Laparoszkópos petefészek átjárhatósági műtétem lesz és érdekelne, hogy a köröm maradhat e? Zselés megerősítés van a körmömön, az altató orvos nem mondott semmit erre vonatkozóan, én meg akkor elfelejtettem megkérdezni. Valakinél esetleg tapasztalat? Köszönöm előre is :)

2018. dec. 17. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha átlátszó a körmöd, akkor nem gond. Egyébként doki és gép függő, hogy baj-e.
2018. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik doki sem mondott erre vonatkozóan semmit. Ha gond lenne csak felhívták volna a figyelmem nem?
2018. dec. 17. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Színfüggő, de nem szeretjük. Mind a két kezeden legalább egy ujjról le kellene szedni.
2018. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Közben utána kérdeztem egy egészségügyes ismerősnél és azt mondta, hogy műtőstől függ de nem muszáj leszedni. Úgy tűnik tényleg kórház és személyzet válogatja :/
2018. dec. 18. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!