Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laparoszkópos endometriózis...

Laparoszkópos endometriózis műtét utáni anyagi teendő?

Figyelt kérdés
A fent említett műtétem volt illetve méhtükrözés és petevzeték átjárhatóságot is néztek. Egy ilyen után illik hálapénzt adni, ha igen mennyit? A műtét előtt egyszer voltam a magánrendelésén és varratszedésre illetve kontrollra is oda megyek vissza. Ám nem ő volt az én orvosom, aki műtött, mert ő nem ért rá és a kollégáját ajánlotta. Ellenben annyira elégedett voltam vele, mint más orvossal még sosem. (pontosabban most nincs is orvosom úgy igazán, mert aki kiírta a műtétet, őnála is először voltam, pont mert az eredeti orvosommal nem voltam elégedett és váltottam. Most annál maradnék, aki műtött)
2018. jún. 18. 16:05
 1/2 A kérdező kommentje:

Esetleg, aki később rákeres, annak támpont.

Én végül 40 ezret adtam. (50et szerettem volna, de nem felváltva egy másik 20-as :p )

2018. jún. 21. 12:37
 2/2 anonim ***** válasza:
először is már oda adta neki szóval mi a kérdés?
2018. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!