Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lúdtalpas lányok, ti milyen...

Lúdtalpas lányok, ti milyen cipőt hordtok ami kényelmes és nem is néz ki túl öregesen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és sajnos elég erős lúdtalpam van, amire lehet, hogy végül műtét lesz a megoldás. Sok cipőben fáj a lában, ha egyáltalán feljön (a lúdtalp miatt elég széles is a lábfejem) a nyitott cipőkben pedig nagyon csúnyán néz ki a lábam. Ti mit hordotok?

2018. dec. 18. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én konkrétan bármely cipőbe behelyezhető, mikrofíber felületű, egyedileg készített lúdtalpbetétet hordok. A Podiart kft gyártja. Az enyém legutóbb cirka 8E forintba került. Asszem gyógycipőt is gyártanak.
2018. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes orvosnál járhattál, ha a lúdtalp betét fel sem merült :( az a legegyszerűbb megoldás, lapos lábbelikben minden további nélkül viselheted.
2018. dec. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilván hordom, de a széles lábaim és a betét együtt alig fér bele valamilyen nőies cipőbe
2018. dec. 19. 10:17
 4/4 anonim válasza:
Szerintem több jó tipp érkezne ha tennél fel képet a lábadról...
2018. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!