Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jessa tisztasági betétről...

Jessa tisztasági betétről vélemény? Kényelmes? Jól ragad? Melyik fajta a jó? Mert hogy több féle van.

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Én most tértem át rá kb. 10 év carefree után, mert az átázott mostanában. (terhesség, több folyás)

Megint Jessát vettem, piros azt hiszem és én meg vagyok vele elégedve. Jobban gyűrődik, mint a carefree, de nem enged át semmit és nem marad ragasztó a bugyin sem.

Árban sokkal olcsóbb, mint a cf, szerintem próbáld ki.


Eü betétben is már csak olyat veszek, illetve szülés után is azt használtam, a leghosszabb-legerősebb nedszívós betétjük teljesen jól bírta a szülés utáni napokat is.

2015. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én Jessa nature tisztasáit használk, mert az biopamutból készül és nem klórral fehérítik, mint a többi betétet. Szerintem jó.
2015. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehet érezni hogy ott van? nem szeretem amelyik kényelmeteln :)
2015. aug. 8. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet érezni, nekem kényelmes.
2015. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megvettem a normál classic fajtáját:) holnap próbálom ki.
2015. aug. 10. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
én most az egészségügyiből vettem az aktiv generation elnevezésűt, lila csomagolású. Ugyanúgy néz ki a betét, mint az új Libresse. Nemsoká kipróbálom, remélem jó lesz, de elsőre nagyon tetszik.
2015. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
majd írj,hogy bevált e :)
2015. aug. 11. 10:04
 8/9 anonim válasza:

utolsóelőtti vagyok: kipróbáltam a Jessa betétet, nagyon jó volt, jó puha a borítása. Nekem nem erős a vérzésem, úgyhogy ez a vékonyabb betét tökéletes volt. És a lényeg hogy most nem jött ki rajtam ott lent semmilyen pattanás, ami korábban rendszeres volt.

Szóval jó kis betét, 16 volt 450 ft körül.

2015. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az egészségügyi betétjük is nagyon jó szerintem :)) én személy szerint utálom az alwayst nagyon zörög..
2015. aug. 20. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!