Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori mellfajdalom, na de...

Gyakori mellfajdalom, na de mitol?

Figyelt kérdés
A bal mellem/ baloldalon a mellkasom kellemetlenul "faj", altalaban este mikor fekszem az agyamban. Nem hinnem, hogy a ciklusomhoz lenne kotve, hisz 2-3 hete erzem ezt az erzest. Mellkasrontgenem volt nagyjabol egy honapja, mert tudogyulladasra gyanakodott az orvosom, de akkor semmit nem talaltak
2018. dec. 23. 00:08
 1/9 anonim válasza:
Hány éves vagy? Mert lehet hogy nősz, és az miatt, de lehet a menzesz miatt is.
2018. dec. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18 eves vagyok
2018. dec. 24. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Több dolog lehet a háttérben. Attól függ hogy milyen ez a fájdalom, szúró, tompa, átsugárzik-e valamerre, kíséri-e izzadás, nehéz légzés...stb. Lehet a hormonális változások, növekedés miatt is, de a szívtől, stresszestől, ízületi- és emésztőrendszeri problémáktól(pl. reflux) is lehet. EKG, labor és esetleg Mammográfiai vizsgálat kéne. Magában az, hogy fáj elég kevés információ, mert túl sok minden lehet, emiatt nehéz "diagnózist" mondani. Jobbulást.
2018. dec. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Enyhen szuro es a legtobbszor csak este, amikor mar fekszem az agyamban
2018. dec. 26. 09:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Mostanaban sokat fogytam, nem tudni mitol,de nem voltam soha kover es rendesen ettem, megis fogytam, a regi testsulyom 10-12%at 4 honap alatt
2018. dec. 26. 09:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérjél CT vizsgálatot.
2018. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ezek alapján azt mondom, hogy kellene legalább egy labor, amelyben pajzsmirigy vizsgálatot is végeznek pl. TSH, valamint jó lenne tudni, hogy mennyi a cukrod. Egyébként a doki annyiban is hagyta a dolgot, amint kiderült, hogy nincs tüdőgyulladásod? Kellene még 1-2 vizsgálat, ne hagyd annyiban. Jobbulást neked.
2018. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok ismét. Kimaradt a másik legvalószínű indok, a stressz.
2018. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mostanaban az iskola miatt sokat stresszeltem az igaz... vervetelem is volt oktober elejen a fogyas miatt, de semmi baj nem volt se a pajzsmirigyemmel, sem a cukrommal
2018. dec. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!