Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy állandóan fel vagyok fázva?

Figyelt kérdés
Ebbe az évben ez a 8. eset hogy olyan szinten felfáztam, hogy kórház lett belőle és szörnyen kellemetlen.. Nemtudnak velem semmit csinálni az orvosok.. Felfázok, vesznek vizeletmintát ill. vért, adnak egy antibiotikumot és mehetek haza. 1honap mulva ugyanott vagyok. Mindent megteszek hogy elkerüljem, melegen tartom a derekam, a labam nem fázik sosem, harisnya stb.. Tudnátok mondani ötleteket mit csináljak?😔

2018. dec. 23. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy klasszikus felfázásról van szó? Nem lehet más a háttérben? Más betegségek, vagy épp lelki eredetű valami?
2018. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De azt tudod ugye,hogy semmi köze a fázáshoz,hideghez? Ez baktérium fertőzés,mégpedig súlyos...

Valahonnan mindig visszakapod.


Partnered van? Lehet,hogy őt is kezelni kéne! A férfiaknak nem nagyon okoz panaszt,de a baci bennük lehet!!

2018. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jártam nőgyógyásznál szinte minden alkalommal, vettek kenetet és tenyésztést, de teljesen rendben voltam ott alul, a magán nőgyógyászom azt mondta nincs ok az aggodalomra.
2018. dec. 23. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:

A felfázás nem a hidegtől van.


Pisilés előtt kézmosás, szűk és műszálas fehérneműk kerülése, szex előtt tisztálkodás, utána pisilés, elölről hátulra törlés. Intimrészeken kemikáliák kerülése, a szappan a hüvelynek sem tesz jót. Megpróbálhatod azt is, hogy székelés után mosakodsz, vagy nedvestörlőt használsz.

Próbáld az immunrendszered erősíteni.

2018. dec. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a fő problèma,hogy rossz orvosnál keresed a megoldást.

A nőgyógyász a hüvelyedből vesz kenetet. Persze,hogy ott rendben minden! Hiszen a probléma a húgycsövedben van.

Ezzel a fertőzéssel urológushoz kellene menned,ő foglalkozik a vizelet kiválasztó szervekkel. Férfiakkal,nőkkel egyaránt.


Sajnos,sokan mennek húgyúti fertőzéssel nőgyógyászhoz. Teljesen feleslegesen!


Tessék szépen elmenni az urológiára,és ott lesz a megoldás!

2018. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Évekig szenvedtem, volt szerencsém rengeteg antibiotikumhoz. Mikor rájöttem, hogy nem tudnak segíteni, és már nem bírtam tovább a fájdalmat, úgy döntöttem kísérletezni kezdek.

Ma már elmondhatom, hogy nem szabadultam fel teljesen, mert még félek a gondolatától is,de ha jön, tudom, hogy meggyógyulok!!!

Ami segített!!!

Amint érzem, hogy csíp azonnal!!!

Haza, 4-6 citrom levét kicsavarom, beleöntöm 2 liter vízbe és iszom, ahogy csak bírom. Ilyenkor jól teszed, ha beleülsz egy kád meleg vízbe, mert az lazít. Ez mindig működött!!!

Sex után azonnal pisilni kell, és próbáld kipisilni az utolsó cseppet is!

Sex előtt és után mosakodás.

Aztán jön a lelki része, ezt mindenki döntse el hite szerint, hogy van-e értelme.

Véleményem szerint, innen ered minden probléma! ( Büntudat, szégyen, megfelelés...) Csak a szokásos, amire betanítottak Minket.

Jobbulást!

2019. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!