Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan vérző mehszájseb...

Állandóan vérző mehszájseb ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál. Már mindent kipróbáltam. Műteni nem akarja az orvos, mert utána nem szülhetnék. A citologiám is jó lett. De állandóan vérzek. Segítsen aki volt már hasonló helyzetben. Nagyon el vagyok keseredve. 19 éves lány

2018. márc. 7. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Tampont szoktál hordani?

Vagy mást, ami kidörzsöli a méhszájadat?

Fertőzésed van esetleg?

2018. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt hematológiai kivizsgálás, ami kizárná a hematológiai okot a háttérben (vérzéscsillapodási, sebgyógyulási zavar) ?
2018. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tampont előtte használtam. Mióta kiderült betétet használok. Fertőzésem sincs elvileg.

Nem tudok ilyen vizsgálatról.

Már lassan fél éve tart. A párom is elhagyott, mert nem tudtunk szexelni.

2018. márc. 7. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Ülőfürdőt tudnál venni otthon. Maria Treben könyvét vedd meg, ott sok javaslat van ennek elkészítésére.

És a gyógynövényboltokban és patikákban is érdeklődj, milyen megoldást tudnak.

Vannak vérzés elleni homeopátiás szerek is.

Több módszer van,amivelki lehet tesztelni,mi válna be neked pl. gyógynövényekből, homeopátiás szerekből.

Én az Arolo-t tanultam erre.

A rai.hu oldalon keress a lakhelyed környékén Arolo vagy Arolo Tifár szakembert, és ő kiteszteli neked, pl. elmegy veled a patikába és ott. A szert a hasadhoz kell fogd a teszthez.

2018. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem véreznél állandóan, akkor meg gyógyfürdőkben tudnál gyógyulni, mert vannak erre is gyógyvizek. Sajnos pont Budapesten nincs, bezárták az összes olyan helyet,ami nőgyógyászati panaszra ható vízzel üzemelt.
2018. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De lehet kapni termálkristályt boltban, amivel otthon ahhoz hasonló fürdőt tudsz készíteni.

Meg a sima sós vizes fürdő is segíthet.

2018. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Már mindent kipróbáltam". Mi mindent? Mi az, hogy "állandóan vérző"?
2018. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ne szülhetnél utánna?Ezt nem értem,Gondolom csak a sebet mütené,nem a méhed venné ki?
2018. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!