Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen jellegu fajdalom ha...

Milyen jellegu fajdalom ha faj a mehszajseb?

Figyelt kérdés

Aktus elejen szoktam erezni olyasmi erzest, mintha belul egy ponton szaraz lennek. Ez tobbnyire hamar elmulik, ezert gondoltam azt, hogy csak szaraz vagyok. Viszont tudom, hogy van mehszajsebem es mikor a nogyogyasz multheten citologiai vizsgalatot vegzett, akkor hasonlo erzes volt. Lehet, hogy a mehszajsebem erzekeny szex elejen,kozben is? Verezni soha nem verzett.

21/L



2018. dec. 24. 22:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt az erzest nehez behatarolni hol lehet, de inkabb a hasfalam fele erzem, altalaban ugyanott. Mennyi eselyem lehet a rakra?
2018. dec. 24. 22:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem soha semmi panaszom nem volt. Nagyon meglepett, mikor az éves vizsgálat közben közölte velem a doki, hogy méhszájsebem van.
2018. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rakszuresen nem voltal?mehszajsebre is szoktak kezelest javasolni
2018. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De voltam,ma tudom meg az eredmenyt. Elotte mindig P2 volt az eredmeny.
2018. dec. 27. 10:24
 5/5 A kérdező kommentje:
P2 *_____*
2018. dec. 27. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!