Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb lehet fájdalmas?...

Méhszájseb lehet fájdalmas? Nekem évek óta van, nem fájt az együttlét eddig.

Figyelt kérdés
2 sikertelen lombikom volt és most fájdalmas az együttlét. Nem találnak semmit a dokik, ezért gondolom úgy, hogy a méhszájseb okozhatja, a sok hormon hatására valószínű megbolydult, mert gyakran vérzik is, van amikor csak úgy spontán. A szexet meg lassan már el is felejtjük a párommal, így nem tudunk együtt lenni.

2016. jan. 6. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt javasolnám, tartsatok egy kis szünetet. Tudom, ha az ember babára vágyik, akkor ezt nem szívesen teszi meg. De gondolom a lombikok lelkileg is megviseltek téged, nem csoda, ha most tested-lelked kicsit elutasítja a szexet mert elege van a tortúrából. Valószínűleg kicsit begyulladhatott a méhszájsebed, és azért fáj az együttlét. De ez múlandó! Ha kicsit kímélitek, rendbe fog jönni. Esetleg Lactofeel-lel segítheted a gyorsabb regenerálódást.

Talán lelkileg is jót tenne neked, ha pár hétig nem a babaprojekt körül forog minden gondolatod, hanem esetleg más, nem szexuális tartalmú, de a lelki kapcsot erősítő programokat terveztek együtt.

2016. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már a szünet megvolt, október vége óta most voltunk először együtt. Használtam én Vitagyn, Vagilactot. Nőgyógyász is látott, amikor csak úgy spontán elkezdtem vérezni, megecsetelte a sebet.

Az első lombik után küzdöttem ezzel a fájdalommal. Még szinte el sem múlt belevágtunk a másodikba. És sajnos ismét ezzel küzdök.

Kértem tenyésztést is, hamarosan megjön az eredmény, kíváncsi vagyok, hogy találtak-e valamit? De így nem lát semmit egyik orvos sem.

2016. jan. 6. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!