Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem működik a behatolás?

Miért nem működik a behatolás?

Figyelt kérdés

Mikor elveszítettem a szüzességem az új/enyhén kellemetlen érzésen kívül nem volt fájdalmam. Most meg hiába kívánom rettenetesen a páromat, egyszerűen nem tud behatolni. Olyan mintha össze lenne húzódva a hüvelyem és még az ujjam is nagyon nehezen fér be.


Kértem időpontot nőgyógyászatra de addig is szeretném tudni mi lehet ez, mert ez csak a kisebb baj. Már nyár óta van problémám folyton visszatérő, erősödő, magától elmúló viszketéssel és folyással. Most meg olyan mintha száraz, fehér, hámló bőr lenne a nemiszervem külső részén és a szaga is kellemetlen. Nem tudom mit csináljak és az orvosok vagy nem találnak nálam problémát (mert mire megyek addigra magától enyhül) vagy meg sem vizsgálnak rendesen, és félrekezelnek.

Nagyon örülnék ha tudnàtok mondani valami hasznosat :/


2018. dec. 29. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Fertőzésed van.
2018. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Magán nőgyógyász, és kérd, hogy vegyen kenetet, ne engedd, hogy csak úgy felírjanak valamit.
2018. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elkaptál valami fertőzést.

Hány éves vagy?

2018. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és a tünetek alapján én is erre gondolok. Voltam egy klinikán egy nőgyógyásznál aki vett mintát de csak annyi jött ki rajta, hogy a hüvelyflórám felborult. Aztán (mivel a betegség visszatért) elmentem egy másik magánorvoshoz aki nem csinált mintát de felírt antibiotikumtól kezdve gomba ellenes gyógyszerig mindent. Utána egy ideig nem volt semmi bajom (a az első behatolások mindig enyhe fájdalommal jártak) de most meg így állok.
2018. dec. 29. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért az a enyhe fájdalom sem jó jel.
2018. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj az SZTK-ba , ott a bőr-nemibeteg gondozó ,lehetséges hogy időpontot kell kérned.
2018. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Menjek bőrgyógyászhoz? Mondjam le az időpontom nőgyógyásznál, vagy nem olvastad el a leírásomat?
2018. dec. 29. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

"Már nyár óta van problémám folyton visszatérő, erősödő, magától elmúló viszketéssel és folyással. Most meg olyan mintha száraz, fehér, hámló bőr lenne a nemiszervem külső részén és a szaga is kellemetlen. "


De elolvastam és bemásoltam pár sort. Ezek alapján a bőr-nemibeteg gondozó osztályra kell menj. A Nőgyógyászt nem kell lemondani.Olyan időpontot kérj a bőr-nemibeteg gondozó-ba ami nem egy napon van a Nőgyógyászattal.

2018. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vaginizmus ?
2018. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!