Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem sikerül a behatolás?

Miért nem sikerül a behatolás?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, még szűz , a barátommal egy ideje próbálkozunk a szexszel, de borzasztóan fájdalmas, így 1-2 centinél mélyebbre nem sikerül a behatolás. 10 napja a nőgyógyász átvágta a szűzhártyámat, azt reméltük, hogy ez majd megkönnyíti a behatolást, de ugyanolyan fájdalmas.

(Ha egy ujjamat próbálom bedugni, az is fáj sajnos)

Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. szept. 6. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász mit tanácsolt?
2015. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A szűzhártya átvágását javasolta, ez ugye megtörtént, mondta, hogy próbálkozzunk, és ha nem jó, akkor keressük fel megint.

Pár nap múlva fel is fogjuk keresni, de azért hátha volt valakinek hasonló tapasztalata, gondoltam megkérdezem.

2015. szept. 6. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
egy ujjad is fájdalmat okoz? 1től 10 es skálán hányas fájdalom?
2015. szept. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
fel vagy izgulva, amikor a párod próbálkozik? elég nedves vagy? kívánod a dolgot? nem félsz tudat alatt a dologtól?
2015. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fel vagyok izgulva, de nedvesedni nem nagyon tudok, pedig szeretném a dolgot.
2015. szept. 11. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán még nem vagy lelkileg felkészült a nemi életre.
2015. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!