Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos! Felfáztam, viszket mit...

Sos! Felfáztam, viszket mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megveszek már nem bírom, kamilla nem segít.

2018. dec. 31. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha felfáztál az nem viszket!Ez valami gomba,fertőzés vagy egyéb rittyó lesz!
2018. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De viszkethet.

Egyetemista vagyok.

2018. dec. 31. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem, a felfázás nem viszked!Más lesz az!Egyetemen észt nem osztanak!30 éve nővér :)
2018. dec. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hugycsőgyulladásra gonolsz? Akkor mi a teendő?
2018. dec. 31. 15:22
 5/10 anonim ***** válasza:

De milyen egyetemista... Én is az vagyok, legjobb tudásom és tapasztalatom szerint:

Ha húgyúti felfázásról van szó , akkor fájó, égető érzés lenne vizelés közben és állandó vizelési inger. Ekkor háziorvos antibiotikumot ír fel. Szedhetsz hozzá fájdalomcsillapítót is.

A viszketés is valamilyen nőgyógyászati fertőzésre utalhat. De okozhatja síkosító vagy valamilyen szappan miatti irritáció is.

Nem tudom vannak-e más tüneteid meg mióta tart (sőt azt sem tudom, hogy férfi vagy vagy nő vagy), de elmehetnél a háziorvosi ügyeletre. Hátha tud adni valamit ami csökkenti.

2018. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az egyetemistát nem arra írtam.


Csak viszket, és sűrűn kell pisilni. Egy hete tart, amikor elkezdődött akkor egyszer viszketett majd elmúlt. Csak a sűrű vizelesi inger van meg, viszont most újra előjött a viszketés.


Hát mivel a nők egészségébe írtam gondolgatod kedves egyetemista hogy nem férfiról van szó..

2018. dec. 31. 16:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Első sorban orvos kellene! Tőzegáfonya kapszulából 3x4 szemet szedjél addig, és jó lenne medveszőlő levél tea, amit csak áztatni szabad. Gondolom ez utóbbi most nem érhető el. A tőzegáfonya viszont ügyeletes patikában igen. A patikában még kérhetsz tanácsot is.
2018. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, nők egészsége! (Nem figyeltem eléggé.) Bocsi!
2018. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. dec. 31. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Orvos kellene SOS be a tőzegáfonya nem fog segíteni főleg ha már egy hetes elterjedt a baktérium. Nekem sem segített a tőzegáfonya orvos felír antibiotikumot még utána is visszajöhet nagyon nehéz ki kezelni.d mannóz jó még estleg.es lactofeel huvelygel.
2019. jan. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!