Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy eve valtottam nogyogyaszt...

Egy eve valtottam nogyogyaszt mar egy ideje hozza jartam de koltozes miatt valtanom kellett (vegig maganrendelesre jartam) ki hogyan kerdezi meg?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdes hogy ki hogy szokta felhivni a nogyogyaszat vagy az aszisztenst idopontra kerni szokott e kerdezni valamit a telefonba? Lehet gaz kerdes de en mindig a nogyogyaszomnal beszeltem meg h mikor jojjek es ennyi de igy telefonba sose mit szoktak meg kerdezni vagy hogyan zajlik ez? Eves rakszuresre mennek
2019. jan. 1. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Felhívod a megadott telefonszámot és elmondod, hogy szeretnél időpontot kérni vizsgálatra az adott orvoshoz. Majd pedig adnak egy időpontot. Magánrendelés esetén van, aki megkérdezi, hogy milyen jellegű vizsgálatra mennél, akkor pedig megmondod, hogy rákszűrésre. Ennyi az egész.

Ha kórházba mennél, ott pl. meg sem kérdezik, hogy miért mész, amikor az időpontot kéred. Sőt, ahová én járok kórházba, ott nem is helyi, hanem központi időpontadás van.

2019. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A medicovernel maganba szoktak mostansag kerdezoskodni, h van-e panaszod vagy csak szuresre erkeznel. De csak azert, mert ha valami komolyabb a baj, vagy csak akarmilyen panaszod van, akkor SOS aznap vagy masnapra adnak idopontot. Ha csak szures, akkor kb egy honapot kell varni.
2022. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!