Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Páczai Anitárol van...

Dr. Páczai Anitárol van valakinek friss tapasztalata? Hogy kell hozzá járni magánrendelésre? Milyen sűrűn? Milyen orvos?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Régebben kb.2 éve voltam nála egy általános vizsgálaton+rákszűrésen.

Akkor kedves volt,finoman vizsgált,de nekem kicsit hűvös,távolságtartónak tűnt

2014. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ő az orvosom, a kislányom is nála született végig hozzá jártam várandós gondozásra is és maximálisan elégedett voltam vele.

Havonta mentem hozzá a 34. hétig utána már csak a kórházba hívott.

Türelmes volt és mindig minden kérdésemre válaszolt, nem az a bratyizós típus, de szerintem nem is az a dolga.

Ha érdekel valami konkrétan írj nyugodtan.

2014. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én nőgyógyászati rendelésre jártam hozzá, de meg kell mondjam hogy nem voltk jó tapasztalataim. Borzalmasan sok vizsgálatot végeztet tök fölöslegesen. Már nem hozzá járok.

Olcsónak sem olcsó, de inkább az zavart vele kapcsolatban hogy olyasmiért fizetek amire nincs is szükségem.

2019. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!