Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen okai lehetnek még a...

Milyen okai lehetnek még a mestruáció késésének és nulla előjelnek ha a teszt még 3nap késés utan is negatív/ vagy nincs baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon erdekelne, hogy kinek mi allt a hatterbe hogyha kesett a mensi es nem is volt elojele? Fel eve inzulinos voltam nagyon rendszertelen volt a ciklusom de azota gyogyszert szedtem es helyre allt. 28-35 nap koruliek a ciklusaim. Sose voltak alhasi fajdalmaim de a mellem mindig fajt. Most azonban semmi tunet nincs azon kivul hogy nagyon feszult vagyok, veszekszek,sirok par napja folymaatosan es rossz kedvem van sokat alszok. Ket lehetseges peteereskor is voltunk egyutt az egyiknel csak megszakitassal. Szeretnenk babat, de meg 3nap utan negativ volt a teszt es megmondom oszinten semmi jelet nem erzem se a terhessegnek se a mensinek. A mehnyakam magasan van, a hom 6napja 35.5-rol 36.1re emelkedett es 4 napja tartom is.Mi lehet ez? Volt mar valakinek ilyen? Koszonom aki megosztja a tapasztalatat! :)

2019. jan. 2. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Fel eve inzulinos voltam nagyon rendszertelen volt a ciklusom - már volt rá példa korábban is


3 napja késik-az nem sok ilyen


nagyon feszult vagyok, veszekszek,sirok par napja folymaatosan es rossz kedvem van sokat alszok-még egy pár ok amiért késhet


28-35 nap koruliek - tehát még mindig nem rendszeres.


Persze az is lehet hogy terhes vagy, nem lehet ki zárni de ne éld bele magad.

2019. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azert nem rendszeres mert fogyokoraztam is mivel inzulin miatt hiztam de az is szepen lement. Amiota kigyogyultam belole rendszeresnek mondhato a menstruaciom. Elotte kimaradt vagy 50 naponta jott meg ugyhogy nalam a 28-35 tokeletesnek szamit. 1 hetet ugyan szokott kesni ugyhogy nem sok a 3 nap igen de mindig van eloleje most az a furcsa hogy semmi elojele nincs. Ilyen meg sosem volt.Nem elem bele magam, csak kivancsi vagyok amig ki nem derul valami nalam mi okozhatja ezeket a tuneteket. Mert nekem semmi egeszsegugyi problemam nincs mar nem vagyok stresszes sem mostanaba csak par napja ok nelkul ideges vagyok 😄
2019. jan. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!