Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késő menstruáció?

Késő menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A segítségetekre lenne szükségem.

Máe 5 napja késik a menstruációm. Eddig nagyon rendezett volt, 12 évesen jött meg először, azóta minden hónapban van. Azonban augusztus elején volt egy csúnya felfázásom, azóta egyáltalán nincs rendben a dolog. A felfázást követő menstruáció nagyon kevés volt, barna, alig volt valami. Több tesztet is csináltam és mind negatív lett. A párom édesanyja egészségügyben dolgozik, azt mondta, kemény megfázás után ez normális. A következő hónapban megjött rendesen, de utána megint épphogy csak valami, most pedig abszolút semmi. Vettem tesztet, de negatív, de biztosan csinálok másikat. Gumióvszerrel védekezünk és egyszer sem volt baleset. Eddig szerettem volna elkerülni az orvost, mert Szegeden tanulok és semmit nem ismerek, haza viszont 4 óra az út, nem tudok csak úgy ugrálni a dokimhoz, viszont már keresek egy jó dokit. Addig is, ha valakivel volt hasonló, segítsetek, mert meg vagyok ijedve.

19/L



2018. nov. 14. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű a betegség miatt.

De mindenképp próbálj elmenni orvoshoz.

2018. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!