Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi görcs, véres folyás....

Alhasi görcs, véres folyás. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy olyan problémám lenne, hogy kb. 1 hónapja véres folyásom van ami inkább rózsaszínes és a mennyisége változó. Az alhasam is nagyon fáj már egy ideje. Görcsölök. Eddig azért nem foglalkoztam ezzel mert PCOS-om van és hát az miatt nagyon rendszertelen a mensim. Van amikor 2-3 hétig vérzek és nagyon görcsölök, valamikor pedig 2-3 nap. De ez már nagyon fura mivel időközben meg is jött, és hát nagyon is meg lehet különböztetni a kettőt. Most 5napig volt meg. És egy napra a folyás is abba maradt, kezdtem megkönnyebbülni de újra elkezdődött. Természetesen el fogok menni orvoshoz, de nem tudom valakinek volt már ilyen?! Vagy hasonló?! Foggalmam sincs mi lehet. És nagyon félek mert a családban nem egy olyan volt akinek a méhében volt daganat és máshol. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2019. jan. 2. 23:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nagyon zavaró szeretkezés közben is, mert bárhogyan próbál párom óvatos lenni, nagyon fáj, és ilyen probléma sem volt azelőtt 😣
2019. jan. 2. 23:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor vizsgáltak utoljára?
2019. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 hónapja.
2019. jan. 3. 00:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiderült minden. 9 napja műtöttek. Laparoszkóppal és egy kb 10 cm-es vágással. Volt egy méhemnél nagyobb csomó ami gyulladásba volt. A bal petevezetékem kivágták.
2019. ápr. 22. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!