Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha lassan 1 éve...

Mit tegyek, ha lassan 1 éve kínlódom ezzel, de egy orvos sem tud segíteni?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve csípő, égő vizelet jelentkezett nálam, azt hittem először hogy felfáztam, de csak nem akart elmúlni. Néha ideiglenesen megszűnt, de egy kicsit mindig éreztem, viszont időszakosan nagyon rámtör a fájdalom, folyamatosan ég a húgycsövem és a kisajkak környéke is irritált. Nem váltogatom sűrűn a partnereimet, pontosabban idáig egy van, már 2 éve. Nála nem jelentkeztek semmiféle tünetek, óvszert használunk ha szexelünk, bár mostanra én már nem nagyon merek közelíteni.. Rengetegszer voltam orvosnál, nőgyógyásznál. 2x gombára gyanakodtak aztán húgyúti fertőzésre ezenkívül honeymoon citiszre is szedtem gyógyszert, de egyik se hatott semennyire. A nőgyógyásznak többször is említettem, hogy nagyon súlyos a helyzet de nem volt hajlandó alaposan kivizsgálni, pedig iszonyatos fájdalmaim vannak, többszöri vizeletviszgálaton is voltam és mostmár szörnyen aggódom és fizikailag borzalmasan vagyok. Mit csináljak, valaki tapasztalt valami hasonlót? Esetleg urulógiára kéne mennem? Vagy keresni egy magánrendelést? Kétségbe vagyok esve teljesen, nem tudom mi tévő legyek.
2019. jan. 3. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy magánlabor-szűrés sokat segítene. Azzal az eredménnyel már mehetsz az urológushoz.
2019. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Urológiára menj el! D Mannóz kapszulát próbáld ki!
2019. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!