Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normalis ha eddig volt...

Az normalis ha eddig volt szinte mindig PMS tunetem es most semmit nem erzek?

Figyelt kérdés
9 napom van a mensiig soot meg terhessegre is gyanakszom

2019. jan. 5. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen,normális.Nincs 2 teljesen egyforma ciklus.Az esetleges megtermékenyítés után vagy 5 nappal,ilyenkor még senki sem "terhes".
2019. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, hisz a semmin való fölösleges agyalás is PMS tünet, csak nem olyan feltűnő, mint pl az alhasi görcsök vagy a pattanások vagy kinek mi szokott lenni mielőtt megjön.
2019. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyutt voltam a parommal a menstruacio utani negyedik napon..es a megszakitasos modszert alkalmaztuk..nem tudom igy mennyi az eselyes a terhessegnek is ha esetleg megis belem elvezett volna
2019. jan. 5. 10:27
 4/11 anonim ***** válasza:
23.88%
2019. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már csak azt kellene tudni,hogy hány napig tartott a menstruációd,mert az,hogy után a 4.napon voltatok együtt,abból nehéz lenne megmondani,hogy az a ciklusod hányadik napja volt.
2019. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A ciklusom 9.napjan
2019. jan. 5. 11:43
 7/11 anonim ***** válasza:

A hímivarsejtek 4-5 napig is elélnek a nőben,így ideálisnak tűnik az időzítés.

Tehát ha nem sikerült a megszakítás vagy előtte már egyszer elélvezett a barátod és utána voltatok együtt megszakítással,akkor esélyes a terhesség,mert pont beletrafáltatok az ovulációba.

Persze azt még mindig nem tudjuk,hogy egyébként hány naposak a ciklusaid.

2019. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
30 naposak a ciklusaim
2019. jan. 5. 12:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Extrém esetben 1 hétig is elélnek benned,de arra az én véleményem szerint 0% esély van.De biztosat majd a teszt fog mutatni.
2019. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amit akkorbvegezhetek ha a menstruaciom mar legalabb 1 napot kesik?
2019. jan. 5. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!