Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha huzatot kap a fejünk hol...

Ha huzatot kap a fejünk hol fáj? És meddig tart a fájdalom?

Figyelt kérdés
Nos az lenne a problémám hogy nemrég voltunk egy nagyon szeles helyen fel voltam öltözve de éreztem hogy nagyon befúj a tarkón feletti fejem aljához. Amióta ez történt iszonyatosan belenyilal a fájdalom pont ott a fejemen, nagyon fáj és ahhoz hogy ne fájjon 2-3 gyógyszert szedek ami pár óráig hat. Nagyon megijedtem és gondoltam agydaganatra de nem nincsenek olyan tüneteim csak ennyi. Szóval az lenne a kérdésem hogy ez mitől lehet vagy kinek volt hasonló fájdalma illetve meddig tart + házi praktikákat izom lazító linkeket is elfogadok. Legyetek szívesek csak ezekre válaszoljatok és nem kérek negatív kommentet se olyat hogy menjek orvoshoz. Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat😊

2019. jan. 5. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet homloküreg gyulladás lesz belőle. Próbálj meg inhalálni, és lámpázni.
2019. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!