Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha legközelebb megyek orvoshoz...

Ha legközelebb megyek orvoshoz, megemlítsem újra ezt az információt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már két alkalommal voltam ugyan annál az orvosnál magánrendelésen. Ha legközelebb megyek, fontos újra megemlítenem hogy még szűz vagyok?

2019. jan. 7. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Fontos nehogy bedugjon valamit és kiszakad.
2019. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Célszerü megemlíteni, mert idöközben változhatott volna a helyzet.
2019. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szűzesség meglétekor is végeznek rákszűrést?
2019. jan. 7. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg szoktak, semmi akadálya sincs, csak megfelelö eszközöket használnak.
2019. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha szűz voltál és mondtad a dokinak, akkor neki az fel van írva a leleteidre, meg fogja valószínüleg kérdezni, vagy azt veszi alapul hogy még mimdig az vagy. Nekem legalábbis amikor ilyen cipőben jártam mimdig rákérdezett, hogy “szűz még!?”. De nyugodtan szólhatsz is neki, rosszul nem jársz. Rákszűrést szűz lánynál, nőnél akkor végeznek általában akkor végeznek ha elmúlt 18, vagy ha a panaszok indokolják.
2019. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!