Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok....

17 hetes kismama vagyok. Mostanában gyakran van olyan érzésem, mintha "meg akarna jönni". Nem görcsölök, nem keményedek. Miért van ez? 5 napja voltam dokinál, minden OK-s volt, legközelebb 19 hetesen kell mennem. Megemlítsem neki? Jelenthet rosszat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 15:10
 1/6 anonim válasza:

Én 4-5 hetesen éreztem ilyet. Jelenleg 6 hetes vagyok, és ez már múlóban van. Szerintem nincs gond, csak a szervezetedben a változás miatt van ez.Lehet, hogy ha nem estél volna teherbe, akkor éppen most jönne meg, és ezért van. Nyugodj meg, pihenj. Ha erős görcseid jelentkeznének vagy vérzés, akkor menj dokihoz hamarabb.

Minden jót!

2011. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Remélhetőleg tényleg nem jelent bajt.
2011. febr. 10. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lesz semmi baj, ne aggódj, ilyen nekem is volt, ez természetes, a méhszalagok nyúlnak, ezt érzed.

2011. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 17 hetes vagyok, s nekem is napok óta fájdogál a pocakom. Pont olyan érzés igen, mintha megakarna jönni. De szerintem ez normális, hiszen növekszik bennünk egy új kis élet, aki csinálja magának a helyet.


További jó babavárást

2011. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia

ezek természetes fájások.

nekem is voltak ennyi idősen


28hetes kismama

2011. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok a tesóval. Nekem is van ilyen kezdettől és eddig minden OK. Elmúlik csak percekig tart. Gondolom,ahogy nő a méh,rendeződnek a dolgok stb. Másodiknál mindent jobban és előbb érezni.
2011. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!