Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az este szeretkezés közben...

Az este szeretkezés közben kiszakadt az óvszer a 4-ik aktusnál, vegyem be az esemény utáni tablettát, vagy a hüvelyöblités elég volt?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy a 10 napban voltam miutan megjott a menszeszem. Mikor haza értem hüvelyöblitést csináltam hipermangános vizzel (gyertya pózba, hogy csorogjon be minden hová). Szerintetek vegyem még meg a 72 órás tablettát?
2010. jún. 29. 08:21
 1/7 A kérdező kommentje:
[link] ahogy itt látom a hétfő nekem legelső termékeny nap...nem tudom mit tegyek
2010. jún. 29. 08:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyöblítés nagyon kétesélyes. Én inkább biztosra mennék és megvenném az eseményutánit.
2010. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
66%
Vedd meg. Pláne így, hogy a 10. napon voltatok együtt. Inkább egy gyógyszer, mint egy abortusz, nem?
2010. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem mindenképpen vedd be az esemény utánit ha nem akarsz babát,nem érdemes rizikózni.Egyetlen kis fickó is elég hogy gond legyen.

2010. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is bevenném.
2010. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vedd be.
2010. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A felét nyugodtan kifizettetheted a barátoddal, hiszen közös volt a projekt :)
2010. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!