Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Darabos menstruáció meddig...

Darabos menstruáció meddig normális, mikor kóros?

Figyelt kérdés
Sose gondoltam, hogy ez rendellenes, csak olvasgattam endometriózis témában és megijedtem. Nekem mindig van darabos is, kb. a 3. napig. Sokat vérzek, nagyon fáj, de ez 15 éve így van. Egyébként tankönyvi a ciklusom és hőmérőzöm, ami alapján van peteérésem. Csak ez a vérrög téma meg a fájdalom meg, meg hogy nehezen diagnosztizálható az endometriózis, így gyermekvállalás előtt megijesztett. Itt nyilván senki nem fogja megállapítani, csak tapasztalat érdekel, hogy a darabos vérzés mennyire szokványos?
2019. jan. 10. 10:30
 1/2 Thoughtful válasza:
Teljesen szokványos
2019. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Az lenne a baj, ha nem lenne. Ha 15 éve menstruálsz illene tudnod, hogy azok a "darabok" amik kijönnek, abba ágyazódott volna bele a magzat, ha megtermékenyültél volna, de mivel nem, ezért leszakad és amiatt vérzel.
2019. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!