Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló lábfájást okoz...

Fogamzásgátló lábfájást okoz normális?

Figyelt kérdés

Jelenleg abbahagytam a szedést. Novemberben kezdtem el, Jangee volt a neve. 2.levél közepétől jött a jobb vádlim fájása. Zsibbadós érzés, nehezedés, fájdalom, melegség. Kád meleg vízben mindig elmúlt a tünet. Hét elején abbahagytam, tavasszal mehetek vérvételre. Azóta csak akkor fáj hogyha megnyomom. Enyhén kékes zöldes elszineződés láttszik a bőrömön de nincsenek kidudorodó ereim. A családban anyám ágáról voltak külső-belső viszeres emberek, anyunak viszere volt mamának is volt valami de az kérdéses, nem biztos hogy trombózis lehetett, csak annyit tudok hogy a bal lábából kiszedték a viszereket.

Esetleg ha váltanék másik gyógyszerre akkor is lenne ez a tünet?

Olyan selejtnek érzem magam azért hogy lehet nem szedhetek gyógyszert.



2019. jan. 10. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez embólia is lehet!
2019. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Trombózisra vizsgáltak mielőtt felírták?
2019. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy normális! Ez miatt érzed magad selejtesnek? Hát ez jó nagy butaság! Fiatal ismerősöm majdnem meghalt a fogamzásgátlótól, embóliát kapott. Sokan gondolják ártalmatlan kis szernek, hát nem így van.
2019. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd fel az orvosod azonnal! Nem normalis.
2019. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!