Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
Wondergirlxxx nevű felhasználó kérdése:

Fogamzásgátló tablettát ha összerágom minden alkalommal ugyanúgy hat mintha lenyelném egészbe?

Sose ment a bogyók lenyelése fóbiám van..szeretném tudni ha összerágnám és alaposan vizzel meginnám akkor nem lenne baj ugye és hatna?

jan. 12. 00:04  Privát üzenet  

A válasz
szokott lenni rajtuk olyan bevonat, ami elősegíti, hogy a test azon részében oldódjon fel ahonnan a legjobban tud hatékonyság szempontjából felszívódni, ha ezen pl van valami olyan, akkor csökkenhet vagy megszűnhet a hatása, nem tudom ilyen van-e rajta, meg szerintem ezt rá kéne írni ha van, tehát erre rákérdeznék gyógyszerésznél

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 12. 03:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ugyanúgy kell megbetegednek ahogy eddig?
Ha fogamzásgátló szedése közben egyszer ment a hasam, a fehér tabletták ideje megint ugyanúgy be fog állni?
Velgyn tablettarol váltottam deciora fogamzásgátlóra, még csak az első levelnel járok, még nem kellett volna megjönnie jó pár napig, de most mégis megjött, ez természetes?...
1. hónapban 16:30-kor vettem be a fogamzasgatlot, most 7 napos szunet volt, ma kene bevennem az uj szemet, atallhatok mostantol mondjuk delelotti beszedesre vagy ugyanugy 16:30kor kell bevennem?
Azt szeretném, hogy hamarabb megjöjjön, szóval az utolsó szem fogamzásgátló tablettát nem veszem be, de ugyanúgy hét nap szünetet tartok. Így rendben lesz?
Van itt olyan nő, aki fogamzásgátló mellett majdnem ugyanúgy görcsöl mensi előtt, mint gyógyszer szedés előtt?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!