Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rákszűrés hogy történik...

A rákszűrés hogy történik szűz pácienseknél?

Figyelt kérdés
23 N

2019. jan. 12. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Én is ebben a korban.

Én mikor mentem hozzám nem nyúlt a fszi.

De van akit megvizsgálnak. Azt javaslom nő dokihoz menj és olvass véleményeket az orvosról.

De általános szűrésre nem megyek, csak ha vmi gáz lenne.

2019. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahova én járok, ott van szüzeknek való "kacsa". Tehát elvileg meg tudja vizsgálni azt is aki szűz. Engem is azzal vizsgált először. Bár nem voltam szűz, de nagyon szűk voltam.

24N

2019. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanúgy mint másnál. Kacsából kisebbet használ, annyiban más.

Ha maszturbálni szoktál ujjal a szűzhártyádnak már régen annyi így semmiben nem vagy más lent, mint az aki nemiéletet él.

2019. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már 23 éves vagy attól függetlenül,hogy szűz vagy biztosan lesz rákszűrés amit ugyanúgy végez el az orvos,mint a már nem szüzeknél,csak a szüzekre van egy kisebb,rugalmasabb kacsa.


Beszélgetéssel indít az orvos,átküld a vizsgálóágyhoz,ott alul levetkőzöl,ágyra felfekszel,lábakat a lábtartóra teszed.Az orvos 1-2 ujjal benyúl a hüvelybe,közben hasad megnyomkodja,utána az ujját kihúzza és a kacsát a hüvelybe helyezi amin keresztül egy kis pálcikával benyúl és sejtmintát vesz,majd pálcikát,kacsát kihúzza és végzett is.


Minta vétel után akár pár napig is lehet kis vérzés,legyen tisztasági betét a bugyidba

2019. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!