Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szüzeknél hogy végeznek...

A szüzeknél hogy végeznek rákszűrést?

Figyelt kérdés
Pályaalkalmasságihoz kell majd, egyik ismerősöm most volt, de ő már nem szűz..leírta mit csináltak, hát..én attól meghalnék kb..elvileg a szüzeket máshogy vizsgálják..hogyan?

2017. ápr. 13. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint a nem szűzeknél. Semmi extra különben. Másképp nem tudna kenetet venni, és a többi. Megvizsgál kézzel, majd kenetet vesz, és hüvelyi UH, illetve tapintással megvizsgálja a melleidet. Egyik sem fájdalmas, maximum kellemetlen maga a helyzet. Ezen viszont előbb- vagy utóbb át kell esni, az egészséged érdekében.
2017. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan kicsi eszközük, ami átfér a szűzhártya nyílásán. Persze az említett nyílás nagysága személyenként változó.
2017. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iszonyúan fájt, mert szűz már nem vagyok ugyan, de a hártyám még megvan... viszont kb. 10-20 másodpercig tart, kibírható.
2017. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nálunk ugye finomabban csinálják? Vagy hogy fogalmazzak..még ha ugyanaz is a felépítése a vizsgálatnak, mint a nem szüzeknél.
2017. ápr. 14. 00:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom bar nekem nem csinalnak, pont szuzesseg miatt.
2017. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!