Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet mindig a menstruá...

Mitől késhet mindig a menstruációm?

Figyelt kérdés
Folyton késik, most is 15 napja várom. Valakinek volt hasonló? Azt tudom, hogy amikor "középen" vagyok, akkor ilyen nyálkás takonyszerű cucc jön ki, de ez is már hetek óta tart. 18/L

2019. jan. 13. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mégy el orvoshoz?

Meg mi az, hogy késik - mihez képest?

2019. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos a "közepén" a nyálkás cucc a peteérés egyik látható jele. Vagyis akkor vagy a termékeny időszakban és megváltozik a nyálka állaga, hogy a spermium életképes(ebb) körülmények között fejlődjön.

Ha van párod mikor voltàl vele együtt? Milyen fogamzásgátló módszert használsz?

Mikor jött meg utoljára? Mikor kellett volna megjönnie?

Volt változás az életedben? (Sport, étrend, stressz, alvás stb...)

Mikor kezdtél menstruálni? Mert ha 16-17 évesen akkor 1-1,5 és mire beáll. De ha 12 éves korodban és nem állt be menj orvoshoz. Lehet bármilyen hormonális zavar, ami ezt okozza.

Ja és tanulj egy kis biológiát

2019. jan. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudom a biológiát, sőt én szoktam felvilágosítani más lányokat is. Tudom, hogy az a peteérés jele, de már két hete tart. Nincs barátom, nem szedek semmit, nem változott az életem. 7 éve menstruálok
2019. jan. 14. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
És még nem mentél el orvoshoz?
2019. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még várok egy kicsit
2019. jan. 14. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!