Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna, fekete folyás. Lehetek...

Barna, fekete folyás. Lehetek így terhes? Vagy mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Eléggé rendszertelen a menstruációs ciklusom. 17 éves vagyok.

November 26.-án megjött a menstruációm 5 nap késéssel, s 6 napig tartott. Általában 31 napos a ciklusom, de ez változik.

December 7.-én vesztettem el a szűzességem. Természetesen védekeztünk, és a barátom nem élvezett el. Majd január 1.-én is megtörtént, szintén védekeztünk, s nem élvezett el, az óvszert ellenőriztük, s termékeny időszakban sem voltam.

A menstruációm 12 nap késéssel, de megjött(ha ez az), január 9.-én, viszont nem tudom biztosra hogy mi ez ami 5. napja tart, mivel barna illetve fekete (alvadt) nagyon kevés vér van.

A kérdésem az lenne, hogy ugye semmi esély a terhességre? Illetve, hogy mitől lehet ez a mostani "állag"?



2019. jan. 14. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Terhes? Az nem. De gusztustalan igen.
2019. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1. Vársz pár napot és veszel tesztet.


2. Kérsz időpontot nődokihoz.


Amúgy meg szerintem nem lehetsz terhes, de azért nézesd meg magad. Plusz beszélj a szüleiddel.

2019. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
az első válaszoló inkább menjen más helyekre kommentálgatni
2019. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
61%
Valószínű, hogy nem vagy terhes. Mivel ha a barátod nem ment el, meg még ha védekeztetek is akkor nem lehet gond. Mivel nem vagyok nőgyógyász ezért nem nagyon értek hozzá. De lehet köze a szexnek is a folyásodhoz, esetleg ha elélveztél. Nekem hasonló helyzet volt hogy,, elmemtem'' és azonnal megjott, mikor 2het múlva kellett volna. Ne parázz nincs semmi gond😊. De azt ajánlom, hogy menj el a nődokihoz így, hogy már voltál pasival, nem árt!
2019. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehát összesen kettőször voltatok együtt, egyik alkalommal sem ment a barátod, és védekeztetek is. Hogyha élsz szexuális életet, akkor mindig megvan az esély a teherbe esésre, csak az arányok mások. Itt körülbelül annyira alacsony a valószínűsége, hogy szinte már mínuszban van :)


Szóval ne aggódj, ha mégis aggódsz, csinálj tesztet, de ezt valami más okozza. Hormonális betegség, idegesség miatti zavarok, méhen belüli betegség, akármi lehet.


A lényeg, hogyha továbbra is védekeztek (a megszakításos módszer NEM az, mert nők milliói estek így teherbe), akkor emiatt feleslegesen aggódsz. (Oké, az óvszer sem nyújt 100%os védettséget, de helyes használat mellett majdnem.)

2019. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

A teszt negatív. Viszont 3 napja reggelente 1-2 parcig a bal (volt hogy utána a jobb is) petefészkem fáj. Nyugalmi állapotban, pedig mintha "mozogna", "buborékolna" illetve nyomás lenne az egész méhemen és a petefészkeimen. A melleim nem fájnak. (Máshogy nemigazán tudom leírni.) Nem tudom számít-e az, hogy a barátom igazán nagy méretű pénisszel rendelkezik.(22,5cm)

2019. jan. 18. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!