Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 10 napja késik a menstruác...

Már 10 napja késik a menstruációm. Terhességi tesztett csináltam de az eredmény negatív. Az utolsó együtt létt párommal december 24. -én volt. A rendszeres menstruációm január 4. -én kellet volna, hogy meg történjen. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogytál, B12 vitamin hiányod van, mert nem eszel elég húst, májat? Hormonális problémád is lehet.
2019. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fogytam, én abban reménykedek hogy esetleg a teszt rosz volt. Esetleg valaki volt már igy? Hogy késöbb mutata volna ki a teszt a terhességet? Nagyon szeretnénk babát .
2019. jan. 16. 01:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztek közül mindig érdemes legalább kétfélét használni, pont az ilyen dilemmák elkerülésére. Szerintem vegyél 2 különböző tesztet és használd. Önmagában az hogy 10 napot késik, csak gyanújel lehet. Velem is előfordult egyszer hogy az óramű pontos mensesem 10 napot késett, ekkor a 8.napon teszteltem negatívat. A második "késős" alkalomkor a 6. napon teszteltem pozitívat de éreztem is hogy valami "más". A ciklusom közepén felfázás szerű tüneteim is voltak amik igencsak kellemetlen görcsökkel, vizelési ingerrel jártak, mint kiderült ez a beágyazódás volt, 3 napig voltak tüneteim azután egyszerűen megszűntek. A kora terhességi tüneteim nagyon hasonlóak voltak a PMS-hez, annyi különbséggel hogy nem csak a mellem volt hyperérzékeny, hanem az egész bőröm is és extra puha lett. De gondolom ez nem mindenkinél van így, pl. a "reggeli rosszullétek" nálam délután jelentkeztek és inkább csak erős émelygés volt, összesen 2x hánytam. Ezek a 10. hét körül jöttek és a 4. hónapig tartottak. Szóval tesztelj újra. Az X-epil tesztek eléggé megbízhatóak és árban is elfogadhatók. Vegyél belőle 2 félét és hajrá!
2019. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!